Evenement details:
-
za07nov202018:00Utrecht, Leidsche Rijn. Berlijnplein.
Sint Maartensparade
Vanwege de Corona crisis zal er dit jaar geen St. Maartensparade door de stad zijn. In plaats daarvan wordt er een Ronde van St. Maarten gehouden op het Berlijnplein in Leidsche Rijn.
De optredens, lichtobjecten en andere presentaties staan op een vaste plaats en het publiek loopt daar in kleine groepen een route langs, begeleid door vrijwilligers die letten op de onderlinge afstand en dat mensen rustig blijven doorlopen.
Het gebeurt allemaal op vrijdag, 6 en zaterdag, 7 november. Valsch en Gemeen gaan optreden op ZATERDAG, 7 NOVEMBER.
Het evenement duurt van 18 - 21 uur. In die tijd zullen we een aantal tijdvakken zingen. Precieze tijden worden nog vastgesteld.
Alles wordt heel strak georganiseerd aangezien er per avond 1500 bezoekers zullen rondwandelen en de RIVM richtlijnen strikt zullen worden nageleefd!
Het belooft een mooi spektakel te worden!